چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

استاندار قم: به دنبال رفع مشکلات حقوقی شهرک فناوری اطلاعات هستیم

استاندار قم: به دنبال رفع مشکلات حقوقی شهرک فناوری اطلاعات هستیم
استاندار قم از تصمیم جدی استانداری قم برای رفع مشکلات شهرک فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: با حل مشکل حقوقی این شهرک و آماده سازی زیرساخت های آن برای واگذاری، شاهد شکل گیری یک الگوی بی نظیر در کشور خواهیم بود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل مرکزفناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، بهرام سرمست عصر روز سه‌شنبه ٢٨ خردادماه ١٣٩٨در حاشیه آغاز به کار این نمایشگاه با تاکید برای افزایش سهم استان قم در تولید محتوای فرهنگی در کشور اظهار کرد: این نماشگاه فرصتی مناسب برای معرفی ظرفیت های قم در عرصه دیجیتال و فضای مجازی است.

وی ادامه داد: فضای کسب و کار الکترونیکی و ظرفیت های مهم این استان در عرصه فرهنگی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شد.

استاندار قم با بیان اینکه وجود موسسه های فرهنگی متعدد علوم دینی در قم یکی از ظرفیت های مهم این استان است، گفت: اگر تولید محتوای این موسسه ها به کسب و کار فرهنگی منتهی شود به طور قطع منجر به پایداری تولید محصولات فرهنگی در فضای مجازی خواهد شد.

سرمست با اشاره به اینکه استان قم با دارا بودن زیرساخت های فناوری ارتباطات در مقایسه با میانگین کشوری از سهم بالاتری برخوردار است ابراز کرد: این زیرساخت ها، شرایطی فراهم کرده است تا از نظر تولیدات محتوایی به درصد بالایی نائل شویم.

وی از تصمیم جدی استانداری قم برای رفع مشکلات شهرک فناوری اطلاعات خبر داد و گفت: با حل مشکل حقوقی شهرک فناوری اطلاعات و آماده سازی زیرساخت های این شهرک برای واگذاری، شاهد شکل گیری یک الگوی بی نظیر در کشور خواهیم بود.

استاندار قم در پایان خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی فناوری اطلاعات قم به عنوان شهرک تخصصی در کشور در خدمت تولیدکنندگان محصولات فرهنگی قرار می گیرد.

روابط عمومی واموربین الملل مرکزفناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال
۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۴:۵۸

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.