سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

اهمیت محتوا در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

اهمیت محتوا در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال
جشنواره امسال بانگاه محتوایی آثار را در قالب های مختلف داوری خواهد نمود لذا آثاری که دارای حداقل های فنی هستند ولی از نظر محتوا ارزشمند هستند به داوری نهایی راه خواهند یافت

 

 

 

مجیدشفیعی درگفتگو با روابط عمومی واموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت:جشنواره امسال با نگاه محتوایی آثار را در قالب های مختلف داوری خواهدنمود لذا آثاری که دارای حداقل های فنی هستند ولی از نظر محتوا ارزشمند هستند به داوری نهایی راه خواهند یافت و درصورت برگزیده شدن حمایت های فنی در تولید وحمایت در نشر و ارتقا از ایشان بعمل خواهدآمد.

مسئول ستاد برگزاری یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال گفت: در جلسه شورای دبیران تخصصی یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال مطرح شد که در داوری آثار، نگاه محتوایی، غالب بر نگاه فنی باشد ولی آثار می بایست حداقل های فنی قابل عرضه و پذیرش در فضای مجازی را داشته باشند.

شفیعی افزود: که با توجه به تبلیغات کم نسبت به سنوات گذشته میزان اسقبال از جشنواره مناسب است و تاکنون بیش از یک هزارعنوان اثر درجشنواره شرکت نموده اند که نشان از اهمیت بالای جشنواره در بین مخاطبان و فعالان این حوزه دارد.

با توجه پایان مهلت ثبت نام، آمار ثبت نام روزانه، افزایش یافته و پیش بینی می شود در روز های باقی مانده بیشاز یک هزار اثر در جشنواره پذیرش شوند.

بیشترین ثبت نام جشنواره امسال تا کنون در بخش کسب و کار های نوپا انجام شده استکه مربوط به کسب و کارهای فرهنگی دیجیتال و رسانه های دیجیتالی است که مدل کسب و کاری مناسبی برای ارائه محتوا در فضای مجازی دارند. در این بخش تاکنون بیش از 400 عنوان اثر شرکت نموده اند.

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال امسال در 7 بخش اصلی محتوایی و در قالب های مختلف رسانه های دیجیتال اعم از بازی رایانه ای، نرم افزار رسانه ای، نرم افزار های همراه، تارنما(سایت) های اینترنتی، ایده دیجیتال و هنر های دیجیتال برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی رسانه های دیجیتال مهمترین آوردگاه برای سنجش عیار آثار، محصولات و خدمات رسانه های دیجیتال در کشور است. تولیدکنندگان محتوا و آثار رسانه های دیجیتال می توانند تا پایان اردیبهشت 1398 نسبت به ثبت نام و معرفی اثر خود از طریق لینک جشنواره به نشانیhttps://festival.saramad.ir اقدام فرمایند.

روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.