چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

تمدید مهلت ثبت نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال

تمدید مهلت ثبت نام یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال
مهلت ثبت نام در یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال تا 31 اردیبهشت 1398 تمدید شد

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به نقل از دبیرخانه یازدهمین جشنواره ملی رسانه ای دیجیتال: به منظور فراهم نمودن فرصت مناسب برای ثبت نام و آماده نمودن محتوا و خدمات مرتبط با محورهای جشنواره توسط متقاضیان و درخواست ایشان مبنی بر تمدید مهلت ثبت نام، به پیشنهاد کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی، رویداد مذکور به مدت یک ماه، تا 31 اردیبهشت ماه 1398 تمدید شد.

با توجه به تعداد بالای آثار موجود برای رقابت در بخش ها و محورهای مختلف موضوعی جشنواره،  حجم بالای پایش و رصد آثار ثبت شده در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برای شرکت در جشنواره و آغاز داوری اولیه از ابتدای خرداد ماه 1398، این زمان دیگر قابل تمدید نخواهد بود. لازم به ذکر است غربالگری آثار همزمان با فرایند ثبت نام و دریافت اثر به تدریج در حال انجام است.

یازدهمین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال به عنوان مهمترین آوردگاه فعالان فضای مجازی فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات این حوزه است. تمامی محصولات و خدمات فضای مجازی در تمامی قالب ها و در هفت بخش موضوعی امید و نشاط اجتماعی، مقاومت و انقلاب اسلامی، خانواده و سبک زندگی، اقوام و فرهنگ ملی و محلی، مسجد و مناسک دینی، کسب و کارهای نوپا، حکمرانی و مدیریت به رقابت با هم می پردازند.

هر ساله با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزیدگان این رویداد ملی با نشان با سرآمد وجوایر ارزنده ای تقدیر بعمل می آید.

علاقمندان به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به نشانی https://festival.saramad.ir/fa/home   مراجعه نمایند.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۶:۲۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.