سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

تودیع و معارفه معاونت فناوری و سامانه های فرهنگی رسانه های دیجیتال برگزار شد

تودیع و معارفه معاونت فناوری و سامانه های فرهنگی رسانه های دیجیتال برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه معاونت فناوری و سامانه های فرهنگی رسانه های دیجیتال با حضور رئیس، معاونان و مدیران مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مراسم معارفه معاون جدید فناوری اطلاعات که در تدوین برنامه جدید به عنوان معاون فناوری و سامانه های فرهنگی تعریف شده است در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در حضور جمعی از مدیران و معاونین مرکز توسط دکتر بهمنی رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد.

بر این اساس دکتر بهمنی ضمن تقدیر از خدمات شایسته دکتر مصطفی اشرف معاون پیشین فناوری اطلاعات، جواد موحد را به عنوان معاون جدید منصوب کرد. دکتر بهمنی در مراسم معارفه از مدیر جدید درخواست کرد تا در راستای توسعه پنجره واحد، راهبرد اصلاح و توسعه سامانه های مورد نیاز، بهبود توسعه زیر ساخت فناورانه و توسعه توان دانشی و فنی کوشا باشد.

گفتنی است جواد موحد پیش از این در دهه 80 نیز حضور در معاونت فناوری اطلاعات را در کارنامه دارد و قبل از حضور مجدد در این سمت مدیر کسب و کارها و رسانه های دیجیتال، معاون شبکه ملی فرهنگ، دبیر اجرایی جشنواره و نمایشگاه و رویدادهای رسانه های دیجتال را در کارنامه فعالیت خود دارد و اکنون نیز دبیر یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است مهندس موحد کارشناسی خود را از دانشگاه رازی در رشته مهندسی نرم افزار اخذ کرده و کارشناسی ارشد را نیز در رشته مدیریت سیستمهای خبره در دانشگاه خوارزمی با موفقیت گذرانده است.

همچنین شایان ذکر است دکتر مصطفی اشرف معاون پیشین فناوری و اطلاعات نیز  به سمت معاون حفاظت فناوری اطلاعات مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد. (عکسهای بیشتر مراسم)

 


 

۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.