چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات آوین: هدفمان حضور در بازارهای بین المللی است

مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات آوین: هدفمان حضور در بازارهای بین المللی است
مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات آوین گفت: از زمان شروع فعالیت شرکت، فعالیتهایی در عرصه بین الملل نیز آغاز و با شناسایی بازار در کشورهای همجوار فعالیت خود را در عراق آغاز کردیم.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، شهرام سخنور مدیرعامل گروه فناوری اطلاعات آوین درباره سابقه فعالیت شرکتش می گوید: گروه فناوری اطلاعات اوین در سال 1395 با بهره‌گیری از سرمایه و پشتیبانی صندوق آتیه کارکنان ملت و نیز با پشتوانه دانش متخصصان ایرانی شکل گرفته است. فلسفه آوین، اجرای طرح‌ها و پروژه‌های نوین فناوری اطلاعات و تبدیل ایده‌های سودآور و خلاق در این حوزه است.

وی افزود: ما در آوین تلاش می‌کنیم تا فضایی مناسب برای تحقق ایده‌های نو و دانش‌بنیان فراهم کنیم و با ارائه سرویس‌ها و راهکارهای متنوع، یکپارچه و دانش‌بنیان در حوزه فناوری اطلاعات، فضای کسب‌وکارها را بهبود بخشیم.

دکتر سخنور با اشاره به این نکته که مأموریت آوین، ارائه مشاوره، ایجاد راهکار و تحول در کسب‌وکار است درباره فعالیتهای بین المللی این شرکت نیز توضیح می دهد: از شروع فعالیت شرکت به واسطه رابطه مدیران ارشد شرکت و روابط آنها با شرکت های فعال در خارج از کشور فعالیتهای این شرکت در عرصه بین الملل نیز آغاز و با شناسایی بازار در کشورهای همجوار فعالیت خود را در عراق آغاز نموده است که در این بین توسعه بازار و  ایجاد توانمندی جهت ارائه سرویس های داخلی به کشورهای همسایه جزو اهداف اصلی ما برای حضور در بازارهای بین المللی تعریف شده است.

وی درباره موانع فعالیتهای شرکت نیز خاطر نشان می کند: این شرکت در حوزه های متفاوت از جمله حمل و نقل و گردشگری فعال می باشد و تا کنون موانعی بر سر راه آن وجود نداشته است.

گفتنی است این شرکت محصول اینترنتی را به نام تاکسی کابین معرفی کرده و به کشورهای همجوار خدمات ارائه می دهد.

 

گفت وگو: مائده شیرپور

 


 

۵ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۵۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.