چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

برگزاری مسابقات آنالین انتخابی جام خلیج فارس

برگزاری مسابقات آنالین انتخابی جام خلیج فارس
اولین مرحله مسابقات آنالین انتخابی رشته های FIFA و PES پنج شنبه و جمعه 27 و 28 دی ماه برگزار شد.

 

به گزارش مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، حامد اسماعیلی مدیر شبکه ملی فرهنگ در این زمینه گفت: در دور نخست مسابقات شرکت کنندگان به منظور دریافت سهمیه حضور در مسابقات نهایی جشنواره ملی بازیهای رایانه ای به میزبانی استان کرمان رقابت کردند که در پایان آقان احمدرضا مالئیان و امید جزینی سهمیه حضور در مرحله پایانی در رشته FIFA را کسب کردند و آقایان پارسا دریس و آرش ستوده در رشته PES موفق به کسب سهمیه شدند.

وی افزود: این مسابقات تماما" بصورت آنالین و غیرحضوری برگزار شد . تمامی ملزومات برگزاری و همچنین سامانه های برگزاری نیز بصورت آنالین در درسترس شرکت کنندگان قرار گرفت.

گفتنی است، دومین مرحله انتخابی مسابقات نیز در تاریخ 4 و 5 بهمن ماه به منظور کسب 4 سهمیه دوم و همانند مرحله اول بصورت آنالین برگزار می شد.

این بخش از مسابقات برای اولین بار در جشنواره ملی بازیهای رایانه ای خلیج فارس اضافه شده است و هدف از ایجاد آن حرکت به سمت محیط های سالم بازی های آنالین - فرهنگ سازی در جهت معرفی فضای مناسب بازیهای رایانه ای و همچنین رسد فضای این حوزه بمنظور دستری و ایجاد جامعه آماری و در نهایت برنامه ریزی بهتر در خصوص سواد رسانه ای میباشد.

۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.