سه شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

معرفی برگزیدگان جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت در بخش رسانه های دیجیتال

معرفی برگزیدگان جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت در بخش رسانه های دیجیتال
در اختتامیه دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت برگزیدگان بخش رسانه های دیجیتال معرفی شدند.

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، علی خانزاده مدیر اجرایی بخش رسانه های دیجیتال در اینباره گفت: بخش رسانه‌های دیجیتال دومین جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت از 6 حوزه بازی‌های رایانه‌ای، سامانه هوشمند و آی او تی، شبکه‌های اجتماعی، نرم‌افزار تلفن همراه، نرم‌افزارهای کاربردی و چند رسانه‌ای و نیز وب‌سایت تشکیل شده بود.

وی افزود: در حوزه بازی‌های رایانه‌ای مهدی بهرامی با اثر «نگاره» رتبه نخست را دریافت کرد. تیم Electro Gryphon Game با اثر «شهرزاد» رتبه دوم را از آن خود کردند. همچنین رتبه سوم به شرکت توسعه گر شبیه‌ساز با اثر «مزرعه شمالی» تعلق گرفت. در حوزه سامانه هوشمند و آی او تی بخش رسانه‌های دیجیتال هیئت‌داوران کسی را حائز رتبه اعلام نکرد. در حوزه شبکه‌های اجتماعی این بخش نیز شرکت پیشروان فناوری اطلاعات ویهان با اثر «شبکه اجتماعی پروفایل» شایسته تقدیر شناخته شد.

خانزاده ادامه داد: در حوزه نرم‌افزار تلفن همراه این بخش رتبه نخست از آن اثر «ایران اپس» از شرکت تدبیر گستران بهینه‌ساز شد. رتبه دوم را اثر «سیمای همراه» از شرکت رهپویان خرد ایرانیان از آن خود کرد و رتبه سوم نیز به «اپ همگردی» اثر نیما محسنی تعلق گرفت. سیدعلی محمدیه با اثر «زبان برنامه‌نویسی مستقل ET» در حوزه نرم‌افزارهای کاربردی و چند رسانه‌ای بخش رسانه‌های دیجیتال شایسته تقدیر شناخته شد. در حوزه وب‌سایت این بخش نیز شرکت کلان دانش سهند با اثر «فرادرس» رتبه نخست شناخته شد. رتبه دوم این حوزه مشترکا به سید مجتبی شریعتی با اثر «منظوم مرجع سینما و تلویزیون» و پوریا نوروزی با اثر «گلورین» تعلق گرفت.

گفتنی است؛ دومین جشنواره ملی فرهنگی، هنری «ایران ساخت» با اهداف «جریان سازی و تولید محتوا برای فضای مجازی مرتبط با چرخه تجاری سازی، کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان»، «حمایت از خدمات و تولیدات دانش بنیان ساخت ایران»، «ساماندهی واردات بی‌رویه و ارج نهادن به کالاها و محصولات ایرانی با کیفیت» و همچنین «کمک به برجسته سازی (نشان تجاری) کالاهای مرغوب ایرانی»، در بخش ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری، رسانه‌های دیجیتال و ایده بازار و بخش دانش آموزی به همت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و به دبیر کلی پرویز کرمی و با شعار «فناوری ایرانی، کسب و کار ایرانی» 4 تا 8 دی ماه سال جاری برگزار شد.


 

۱۰ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۱۹

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.