جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

آغاز ثبت نام جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا

آغاز ثبت نام جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا
جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا، با حمایت معاونت متوسطه وزارت آموزش و پرورش و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور 830 مدرسه و پژوهشسرا از سراسر کشور برگزار میشود

 

 

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مرکز رسانه های دیجیتال، مهندس مهدی رشیدی جهان، دبیر علمی جشنواره ملی دانش آموزی ابن سینا گفت: بعد از برگزاری موفق جشنواره در دوره سوم تصمیم گرفتیم تا همانند دوره گذشته جشنواره دانش آموزی ابن سینا را در جهت ایجاد بستری مناسب برای پرورش خلاقیت، نوآوری و ابتکار عمل دانش‌آموزان در زمینه‌های مختلف برگزار کنیم.

وی افزود: سیاست این دوره از جشنواره ابن سینا همانند دوره سوم است که بر همین اساس دانش آموزان از طریق آموزش هایی که به صورت فیلم های آموزشی و منابع مکتوب طراحی شده، آماده حضور در جشنواره شوند. اما علاوه بر تکرار رویه قبل در این دوره از جشنواره، محور ماراتون محتوای دیجیتال به عنوان یکی از محورهای ویژه با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

رشیدی جهان افزود: در این محور دانش آموزان بر اساس آموزش هایی از طریق مجتمع های فرهنگی دیجیتال در سراسر کشور ارائه می شود در مسابقه شرکت می کنند.

دبیر علمی جشنواره دانش آموزی ابن سینا گفت: با توجه به موفقیت های کسب شده توسط برگزیدگان دوره قبل و کسب 11 مدال طلا، 4 نقره و 4 برنز از مسابقات و جشنواره های مختلف بین المللی در سال 2018 ، تلاش داریم، برگزیدگان این دوره از جشنواره را نیز برای حضور در رقابت های بین المللی در کشور های رومانی، کرواسی و روسیه اعزام کنیم.

گفتنی است، ثبت نام دوره چهارم جشنواره در دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول از 21 آبان  آغاز و تا 25 آذر ادامه خواهد یافت که ثبت نام کنندگان در مرحله نخست از تسهیلات ویژه ای جهت ثبت نام بهره مند می شوند. مرحله دوم ثبت نام نیز از 26 آذر آغاز و تا 5 بهمن ادامه می یابد. در همین راستا   بخش آموزش جشنواره از بهمن آغاز  شده و در هفته پایانی فروردین سال 1398 به پایان می رسد.

 

 


 

۱۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۲

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.