جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال: بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اشاره به اینکه بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است، گفت: به مناسبت هفته بسیج مسابقات فوتبال دستی ویژه برادران و دارت ویژه خواهران در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار می شود.

 

 

 محمد اکبری به مناسبت هفته بسیج با تبریک میلاد مبارک پیامبر و فرزندش حضرت امام جعفر صادق«ع» و فرارسیدن هفته وحدت  به کارکنان محترم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: از محضر خداوند سبحان، تداوم و تحکیم هر چه بیشتر روابط برادرانه آحاد هموطنان گرامی اعم از برادران و خواهران شیعه و سنی تحت لوای پیامبر عظیم الشأن اسلام «ص» را مسئلت می نمایم. گرامی باد این هفته که بازوها را با هم گره زده ، توان ها را درجهت واحد و بر ضد دشمن متجاوز به کار می گیرد.

 وی افزود: ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

اکبری گفت: هفته بسیج، بزرگداشت جان‌فشانى‌هایى است که براى سربلندى این سرزمین صورت گرفته است. گمان غلطى است اگر بسیج را حاصل جنگ تحمیلى یا انقلاب اسلامى بدانیم. بسیج، فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانان است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌هاى مسلمان رشد کرده است.

وی گفت:هوشمندى حضرت امام خمینى رحمت ‌الله علیه و عدالت‌خواهى میلیون‌ها انسان باایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود. در هر مجموعه منظم و هدفمند، افزون بر پیشرفت اجزا، هماهنگى و هم‌گرایى میان آنان نیز ضرورى است تا خواسته‌هاى مجموعه تحقق یابد. فراگیر شدن تفکر بسیجى که همان اخلاص، ایمان به هدف، بالندگى و رشدآفرینى است، در ذهن همه افراد جامعه، حرکتى هم‌سو را به دنبال دارد. فعالیت‌هاى اقتصادى، پیشرفت‌هاى نظامى، دستاوردهاى علمى و...، هر کدام بخشى از بدنه جامعه را ترمیم مى‌کند، ولى روح حاکم بر تمام بخش‌ها، تفکر بسیجى است. تفکر بسیج، ارتباط ناگسستنى میان اجزاى نظام اسلامى را رقم مى‌زند؛ چرا که یک‌پارچگى اعضاى گوناگون جامعه، ناشى از یگانگى افکار آنهاست.

 

۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.