جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

140 اثر جشنواره رضوی مورد داوری قرار گرفت/ آثار جشنواره رضوی دارای کیفیت بالایی است

140 اثر جشنواره رضوی مورد داوری قرار گرفت/ آثار جشنواره رضوی دارای کیفیت بالایی است
داور جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی گفت: 140 اثر ارسالی به دبیرخانه جشنواره تولید محتوای رضوی نسبت به دوره‌های قبل از کیفیت بالاتری برخوردار است و شاهد رشد تولید محتوا در این حوزه بودیم.

 

 

 

به گزارش مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، جواد موحد با اشاره به داوری آثار جشنواره تولید محتوای رضوی تصریح کرد: ششمین جشنواره سراسری تولیدات محتوای رضوی میزبان 140 اثر در 3 بخش تولید محتوای دیجیتال، فعالیت‌های فرهنگی و ایده‌های رضوی است.

وی افزود: بخش‌های اصلی این دوره از جشنواره نسبت به دوره‌های گذشته موردبازنگری قرارگرفته است و آثار ارسالی به دبیرخانه از کیفیت بالایی برخوردار است؛ با توجه به بخش‌های فرهنگی جشنواره در این دوره تولید محتوا خوبی صورت گرفته است و شاهد آثار خوبی هستیم.

 داور جشنواره رضوی یادآور شد: در حوزه تلفن همراه آثار باکیفیت بهتری ارسال‌شده است، همچنین در بخش ایده رضوی تعداد آثار کم است که نشان می‌دهد باید به این بخش توجه بیشتری کرد و برای دوره‌های بعدی جشنواره باید درزمینهٔ ایده کارگاه‌های آموزشی چندروزه برگزار کنیم.

وی با اشاره به بخش فعالیت‌های فرهنگی، بیان کرد: در این بخش نیز شاهد حضور پررنگ کانال و صفحات پرمخاطب شبکه اجتماعی بودیم که به انتشار فرهنگ رضوی می‌پردازند، امیدواریم در سال آتی شاهد حضور پررنگ فعلان عرصه دیجیتال در حوزه فرهنگ اهل‌بیت (ع) باشیم.

۴ آذر ۱۳۹۷ ۱۷:۳۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.