جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

شارژر بی سیم دوقلوی سامسونگ برای توسعه Note9 و تایید Galaxy Watch

شارژر بی سیم دوقلوی سامسونگ برای توسعه Note9 و تایید Galaxy Watch

 

 

 

فقط دو هفته از اولین مرحله مورد انتظار Galaxy Note9 سامسونگ فاصله داریم، اما به نظر می رسد که قبلا نگاهی اولیه به برخی لوازم جانبی تلفن هوشمند انداخته ایم. آخرین آنها ایستگاه شارژر به نام شارژر بی­سیم دوتایی، دستگاهی که به نظر می رسد به مالکان سامسونگ، نسخه خودشان از شارژر AirPower شرکت اپل را می دهند که مدتها در انتظارش بودند. حتی بهتر از آن، عکسی از بسته­بندی، بطور اساسی تایید می کند که شایعه Galaxy Watch حقیقت دارد.

اولین بار در ماه گذشته لیست کمیسیون ارتباطات فدرال برای شارژر بی­سیم دوتایی کشف شد، اما این تصویر جدید نگاهی کوچک به خود دستگاه و همچنین جزییات ویژگی های آن را نشان می دهد. یک طرف جعبه بطور خاصی نشان می­دهد که هم تلفن و همGalaxy Watch  (آتی) بطور همزمان شارژ می شوند در حالی که  ساعت هوشمند در طرف راست شارژر قرار داده می­شود. همچنین انتخاب شارژر دو تلفن بطور همزمان کاربرد مفیدی است، برای مثال، اگر در خانه ای چند مالک Note9 وجود داشته باشد. شارژر بی­سیم دوتایی (EP-N6100) برای Galaxy Note9 این است.

اما هنوز هم درباره خود Galaxy Watch آگاهی زیادی نداریم، به غیر از آن که انتظار می­رود جانشین ساعت هوشمند Gear S3 باشد. آخرین شایعات اشاره دارند به این که سامسونگ با Wear OS برای wearable جدید بر روی Tizen OS همراه است که در کلیه  wearableهای قبلی Gear S به کار می رفت. همچنین شرط ایمن است که Galaxy watch شامل فرم­ Bixby است، دستیار صوتی سامسونگ که کمتر از AI مشهور خواهد بود.

در حال حاضر، سامسونگ رویدادی را برای 9 آگوست برنامه­ریزی کرده است، که بدون شک اولین نگاه ما به گوشیNote9  خواهد بود. زمان­بندی این نشست باعث می­شود که این احتمال بیشتر شود که Galaxy Watch و شارژر بی­سیم دوتایی را نیز در آن روز مشاهده خواهیم کرد.

۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.