سه شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 

اخبار

یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال متفاوت تر از سال های قبل

یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال متفاوت تر از سال های قبل
یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان جشنواره جشنواره ها به برترین اثر هر جشنواره موضوعی در حوزه رسانه های دیجیتال در کشور نشان سرآمد اهدا خواهد نمود.

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مرکزفناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، مجید شفیعی سرپرست گروه فرهنگ سازی مرکز اعلام کرد: جشنواره رسانه ای دیجیتال به عنوان مهمترین آوردگاه رسانه های دیجیتال کشور، معیاری برای سنجش عیار محصولات و خدمات حوزه رسانه های دیجیتال کشور است.

در این جشنواره آثار تمامی قالب های رسانه های دیجیتال اعم از تارنما، اپلیکیشن، نرم افزار و هنر دیجیتال شرکت نموده و مورد ارزیابی کاربرگی دقیق داوران قرار می گیرند.

یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال به عنوان جشنواره جشنواره ها به برترین اثر هر جشنواره موضوعی در حوزه رسانه های دیجیتال در کشور نشان سرآمد اهدا خواهد نمود.

با توجه به برگزاری جشنواره های موضوعی در طول سال و نیاز به احصا تمامی جشنواره های برگزار شده و شناسایی برترین های آنها و تقدیر متمرکز از آنها در آیین اختتام یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال می بایست فراخوان طوری منتشر خواهد شد که تا پایان سال ادامه یابد.

وی اعلام زمان برگزاری اختامیه یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال را در اسفند ماه و یا ابتدای سال بعد را منوط به تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره دانست و گفت برای ما فرایند برگزاری مهمتر از برگزاری اختتامیه است و قطعا در صورت اجرای درست فرایند دریافت اثر، بررسی و رتبه بندی، مراسم شایسته ای نیز برگزار خواهد شد.

شفیعی گفت: در خصوص رتبه بندی محتوایی نکته ای که حائز اهمیت است یافتن برترین محصول و خدمت از نظر کیفی و محتوایی است و رتبه بندی محصولات دیجیتال کار بسیار دشواری است که برای تحقق این مهم نیاز به انبوه مخاطب برای بررسی محتوایی آثار است.

وی در خصوص چگونگی امکان رتبه بندی محصولات دیجیتال گفت: در حال حاضر این امکان با بهره گیری از ظرفیت های دبیرخانه های تخصصی و اپ استورها تا حدودی مهیا شده و انجام خواهد شد و در خصوص سایر شقوق رسانه های دیجیتال نیاز به کار مطالعاتی دقیقی است که امکان این بررسی را با کمترین هزینه برای ما مهیا نماید.

شفیعی در خصوص ویژگی های آثار و خدمات شرکت کننده در جشنواره گقت: جدید بودن آثار و شامد دار بودن آنها در فضای مجازی حداقل پارامترها برای ورود به جشنواره است.

وی خصوص برگزاری آیین اختتام این رویداد در مراکز استان ها با توجه به برگزاری موفق دوره قبل آن در شهر تبریز گفت: این امکان وجود دارد و در صورتی که مرکز استانی توانایی و امکان میزبانی این رویداد ملی را داشته باشد حتما مورد بررسی قرارد خواهد گرفت.

در یازدهمین جشنواره رسانه های دیجیتال از برترین آثار و خدمات رسانه های دیجیتال با اهدای نشان ملی سرآمد و جایزه مادی و معنوی حمایت خواهد شد.

فرخوان این جشنواره از ابتدای مرداد ماه منتشر خواهد شد و علاقمندان می توانند از طریق تارنمای saramad.ir نسبت به معرفی و ثبت اثر خود اقدام نمایند.

 

 

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۳:۴۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.