چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

در کارگاه تخصصی تبادلات امن تجاری مطرح شد: مسئول امنیت کسب و کارتان باشید

در کارگاه تخصصی تبادلات امن تجاری مطرح شد: مسئول امنیت کسب و کارتان باشید
کارشناس فناوری اطلاعات در کارگاه تخصصی و آموزشی تبادلات امن تجاری گفت: با ایجاد زیرساخت های امن، مسئولیت امنیت کسب و کارتان را برعهده بگیرید.

 

 

 

 

به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، محمد طالبی با بیان این مطلب که محرمانه ماندن اطلاعات زیربنایی کسب و کار حوزه دیجیتال ، مهم ترین نکته در ایجاد زیرساخت های آن است، اظهار کرد: محرمانه نگه داشتن اطلاعات با ایجاد زیرساخت امن از طریق  ابزارهای امن، مهم ترین نکته در راه اندازی و طراحی یک کسب و کار نوپا است.

وی ادامه داد: نخستین راهکار در این زمینه است که از سیستم های عامل تا اطلاعات فنی کارب ناشناس باشد اما اطلاعات کافی را به مخاطب و مشتری ارائه دهد.

مدیر فنی شرکت شیرین برگ سبز طی یک توصیه به کلیه صاحبان کسب و کار در دنیای مجازی گفت: با شناختن حفره های امنیتی اطلاعات سیستم کاری خود را محفوظ بدارید و حتی در شرایطی که کسب و کارتان گسترش یافته و کسی امکان ورود به آن را ندارد، بازهم تنها به پشت گرمی داشتن پشتیبان از اطلاعات خود، ریسک نکنید.

وی با اشاره به روش مندی و هوشمندی در تبادلات امن تجاری ادامه داد: حتی اگر ابزارهای مخفی ساز برنامه ها، کنسول های مخفی ساز و سیستم های نظارتی را نیز در اختیار دارید، نباید به اتکای داشتن پشتیبان و در اصطلاح Back up پیش بروید.

طالبی در ارتباط با موفقیت در امنیت تبادلات تجاری در فضای مجازی تصریح کرد: ناشناس بودن در عین کارآمدی و ثبت همه اطلاعات و داده های به طور شخصی برای خودتان، رموز اصلی موفقیت در امنیت تبادلات تجاری در کسب و کارهای نوپا و یا فعال در حوزه دیجیتال محسوب می شوند.

وی در پایان بر اصل صدقات تأکید کرد و گفت: صداقت زمینه ساز ایجاداحساس امنیت روانی می شود و این حس نه تنها در شما به عنوان صاحب کسب و کار دیجیتالی بلکه در مشتری و مخاطب شما نیز ایجاد حس اعتماد می کند.

شایان ذکر است یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از تاریخ 20 لغایت 26 آبان ماه در محل مصلی امام خمینی(ره) تهران برگزار شد.

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۱۵:۳۰

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.