سه شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 

اخبار

مشاور خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی –هنری شهرداری تهران در حاشیه نمایشگاه: رشد 800درصدی نمایشگاه یازدهم درخصوص تولید محتوای خلاق

مشاور خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی –هنری شهرداری تهران در حاشیه نمایشگاه: رشد 800درصدی نمایشگاه یازدهم درخصوص تولید محتوای خلاق
مشاور خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی –هنری شهرداری تهران با اعلام اینکه در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال نسبت سال گذشته به لحاظ تولید محتوای خلاق رشد 800درصدی بوجود آمد، گفت:این نمایشگاه یکی از دستاوردهای خلاق و بی بدیل کشور در حوزه فضای مجازی است.

 

 

 

عبدالرضا کردی در حاشیه یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال به ارزیابی های شورای هسته فناورانه راه مبین به طور روزانه توسط 10تن از کارشناسان آن از نمایشگاه رسانه های دیجیتال اشاره کرد و گفت: در بازدیدهای میدانی از نمایشگاه رسانه های دیجیتال میزان رشد امور و برنامه های نمایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفت.
مشاور خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ابراز داشت: بر این اساس به لحاظ رشد محتوایی نمایشگاه رسانه های دیجیتال درخصوص ارائه محتواهای تازه تر، پاسخگوتر برای مخاطبان و بازدیدکنندگان نسبت به سال گذشته یک رشد چشمگیر و برابر250 درصد یافت.
وی افزود: یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال به لحاظ مخاطبین و بازدیدکنندگان و نیز فعالیت و پاسخگویی متخصص و صاحب نظران در حیطه های رسانه شناسی ، سواد رسانه ای ،آسیب های رسانه ای رشد 400 درصدی نسبت به سال قبل یافت.
کردی در ادامه افزود: در حوزه رشد عمومی تقریباً بین 250 تا 270درصد شاهد رشد مخاطب بودیم و به لحاظ تولید محتوای خلاق رشد 800درصدی بوجود آمد که نشانگر این امر است که برنامه ها و محتواهای جدیدی در بخش خدمات اجتماعی و روانشناسی، شهروندی، علمی و.. در حوزه فضای مجازی رخ داده است.
مشاور خلاقیت و نوآوری رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یادآور شد: برای نخستین بار حوزه علوم پزشکی را بعنوان نوآوری جدید در نمایشگاه رسانه های دیجیتال مشاهد کردیم.
وی یادآور شد: نرم افزارها و برنامه های بسیار جالبی در زمینه استارتاپ ها به همکاری دانشگاه صنعتی شریف به صورت یک فرآیند از پیش تعیین شده و هدایت شده درنمایشگاه به چشم خورد. بخش استارتاپ ها در حوزه های دانش آموزی، دانشجویی وفضای آزاد در سال جاری نسبت به سال گذشته حداقل 300 تا 400درصد رشد داشت.
وی به حضور چشمگیر بخش دفاع مقدس در این دوره از نمایشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: تمام این مسائل نشان می دهد ما به صورت ملی در خصوص فضای مجازی و فناوری های مرتبط با فضای مجازی رشد قابل ملاحظه و ارزشمندی کسب کرده ایم و باید گفت این نمایشگاه یکی از دستاوردهای خلاق و بی بدیل کشور در حوزه فضای مجازی است.

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۷:۳۴

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.