سه شنبه، ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 

اخبار

مسوول غرفه «نماشا» در حاشیه یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد افزایش 10گیگابایتی فضا در pico File برای کاربران در ایام برگزای نمایشگاه رسانه های دیجیتال

مسوول غرفه «نماشا» در حاشیه یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد افزایش 10گیگابایتی فضا در pico File برای کاربران در ایام برگزای نمایشگاه رسانه های دیجیتال
مسوول غرفه «نماشا» از افزایش 10گیگابایتی فضای سرویس رایگان اشتراک فایل در ایام برگزاری یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خبر داد.

 

 

 

 

به گزارش ستاد خبری یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، سحر سلیمی مسوول غرفه «نماشا» در حاشیه دومین روز از برگزاری نمایشگاه اظهار داشت: نماشا با مجموعه چند وب سایت پا به این دوره از نمایشگاه رسانه های دیجیتال گذاشته است .
مسوول غرفه «نماشا» با بیان اینکه اولین وب سایت این مجموعه حدود 15 سال پیش راه اندازی شده است، افزود: سایت پیکوفایل در حال حاضر بزرگ ترین آپلود سنتر ایرانی است ، این سایت فعالیت خود را از سال 1388 آغاز کرده و بعنوان محبوب ترین سرویس اشتراک فایل توانسته به رتبه 40 در میان سایت های ایرانی از دید الکسا دست یابد.
وی گفت: تجربه طولانی و موفق پیکوفایل ، باعث شده تا کیفیت این سرویس در طول تمام سالها حفظ شده و همیشه باعث جلب رضایت برای هرسه طرف حاضر در این سرویس باشد که شامل صاحب فایل، مخاطب فایل و آگهی دهنده در سایت پیکوفابل می شوند.
مسوول غرفه «نماشا» یادآور شد: در سرویس رایگان اشتراک فایل (pico File) به هر یک از کاربران 20 گیگابیت فضا اختصاص داده می شود تا بتوانند فایل های خود را ذخیره یا با اشخاص و گروه هایی که مایل هستند به اشتراک بگذارند.
وی ضمن تاکید بر اینکه در این سایت جانب امانت داری به خوبی رعایت می شود و حفظ فایل ها تضمین شده است، بیان داشت: به مناسبت نمایشگاه رسانه های دیجیتال و در ایام برگزاری این دوره از نمایشگاه حجمی که در اختیار کاربران قرار داده می شود به 30 گیگابایت افزایش یافته است.
سلیمی درخصوص سایت بلاگ اسکای نیز بیان داشت: این سایت بعنوان یکی از قدیمی ترین سرویس دهنده های به زبان فارسی در شبکه جهانی اینترنت است که تاکنون پذیرای صدها هزار وبلاگ نویس مستعد است که با بهره گیری از امکانات و ابزارهای رایگان و توانای سایت ، به تولید محتوای فارسی در زمینه های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی، خبری ، شخصی و ... مشغولند و روزانه 2 میلیون بیننده و خواننده را به خود جلب می کند و رتبه 57 سایت الکسا را به خود اختصاص داده است.

روابط عمومی و امور بین الملل مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۲۶ آبان ۱۳۹۶ ۱۷:۱۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.