چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 

اخبار

با نرم افزار خروس جنگی یک بازی اکشن ایرانی را تجربه کنید

با نرم افزار خروس جنگی یک بازی اکشن ایرانی را تجربه کنید
یک بازی ایرانی با گرافیکی فوق حرفه ای و سبکی کاملا نو و اکشن است، این بازی در اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال موفق به دریافت نشان سرآمد شد.
  

 


به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، خروس جنگی یک بازی ایرانی با گرافیکی فوق حرفه ای و سبکی کاملا نو و اکشن است، این بازی غزال زرین بهترین بازی موبایل سال ایران، بهترین بازی سال از دیدگاه مخاطبین در چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران، دیپلم افتخار بهترین بازی کژوال سال از چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران و نشان سرآمد از هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال را دریافت کرد.

این بازی دارای لیگ حرفه ای است که با قرار گیری در هر لیگ امتیاز مبارزات شما تغییر می کند و امتیازهای خاصی برای صعود به لیگ بالاتر اختصاص می یابد.  مبارزات در این بازی را بر خلاف سایر بازی های آنلاین می توانید مشاهده کنید و شاهد شکست و یا پیروزی خروس خود باشید.

جدا از بخش مسابقات این بازی دارای یک بخش داستانی نیز می باشد که شما با ورود به آن با خروس های بدنامی که آرامش شهر را بر هم زده اند مبارزه می کنید و از این طریق نیز می توانید به کسب امتیاز بپردازید.

این بازی به صورت آنلاین می باشد و برای ورود به بازی باید به اینترنت متصل باشید؛ علاقمندان می توانند این بازی را از کافه بازار دانلود نمایند.

در کل بهترین بازی استراتژیک و فوق اعتیاد آور ایرانی همین بازی خروس جنگی می باشد که علاوه بر کار روی گیم پلی بازی و گرافیک بسیار روان آن داستان و روند بازی نیز بی شک شما را درگیر خود خواهد کرد و چه بسا ساعتها از وقت خود را روزانه صرف این بازی کنید.

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۱

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.