جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۸
 

اخبار

تصاویر سه بعدی در سرویس نمای خیابانی گوگل

تصاویر سه بعدی در سرویس نمای خیابانی گوگل
کاربران علاقمند به مشاهده تصاویر خدمات نمای خیابانی گوگل به طور سه بعدی می توانند از ابزار ارزان قیمت Cardboard گوگل بدین منظور بهره ببرند.

 

گوگل ابزار Cardboard را که یک اختراع ساده برای مشاهده سه بعدی تصاویر در قالب واقعیت مجازی است با خدمات نقشه خود سازگار نموده تا کاربران با قراردادن گوشی در برابر Cardboard  و راه اندازی برنامه نقشه بتوانند تصاویر خیابانهای مختلف را به طور سه بعدی مشاهده کنند.

برای استفاده از این خدمات کاربران باید از نسخه به روزشده سرویس نقشه گوگل و همین طور Cardboard استفاده کنند. این کار برای کاربران به رایگان ممکن است.

برای فعال شدن خدمات یاد شده بر روی سرویس نقشه گوگل تنها کافیست خدمات نمای خیابانی بر روی سرویس نقشه گوگل فعال شود و سپس بر روی آیکون look-around که در سمت راست قرار دارد، کلیک شود. پس از این کار صفحه نمایش به دو بخش تقسیم می شود و خدمات واقعیت مجازی فعال می گردد.

در ادامه کافی است گوشی را در داخل جعبه مقوایی Cardboard قرار دهید تا تصاویر را به طور سه بعدی مشاهده نمایید. با چرخاندن سر به چپ و راست یا بالا و پایین می توانید در بخش های مختلف خیابانی که در حال مشاهده اش هستید جابجا شوید.

 

 

فارس
۱ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.