چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

اخبار

پایان پذیرش اثر در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال

پایان پذیرش اثر در نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال
دبیر علمی نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال گفت: مهلت ثبت نام و ارسال اثر به نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال به پایان رسیده است و فقط امکان ارسال اثر و یا رفع نقص برای ثبت نام کنندگان جشنواره به مدت یک هفته وجود دارد.

به گزارش ستادخبری روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال " عبدلی گفت:با توجه به تعداد زیاد آثارو لزوم توجه و دقت مناسب در داوری، زمانی حداقل 20روزه را در نظر گرفته ایم و امیدواریم تا پایان بهمن ماه داوری ها به اتمام رسد.

وی گفت: معتقدیم جشنواره رسانه های دیجیتال مهمترین آوردگاه رسانه های دیجیتال کشور است و لزوم تدارک اختتامیه در شأن فعالان از اهمیت بالایی برخوردار است لذا به منظور برگزاری شایسته این مراسم، ثبت نام اولیه جهت حضور در آیین اختتام جشنوارهرا از نیمه دوم بهمن ماه ویژه فعالان فضای مجازی و رسانه های دیجیتال آغاز خواهیم نمود.این مراسم اسفند ماه سال جاری با حضور مقامات کشوری و فعالان رسانه های دیجیتال برگزار خواهد شد.

وی افزود داوری ها در سه مرحله کمیته انتخاب، میانی و نهایی انجام خواهد شد و سعی نموده ایم کمترین تاثیر را از سیاست هاو فرایند های داخلی مرکز داشته باشیم و از داوران خارج از مرکز استفاده خواهیم نمود.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص داوری مردمی جشنواره گفت: داوری مردمی فقط درمورد بخش تلفن همراه و هوشمند مطرح است که در حال تدارک ساز و کار آن هستیم که البته در صورتی که اتفاق بیفتد، فرایندی جدا از داوری تخصصی است و به عنوان بخشی جدا در نظر گرفته خواهد شد که حتما روش و چگونی آن اطلاع رسانی خواهد شد.

نهمین جشنواره رسانه های دیجیتال رشد 2.5 برابری نسبت به سال گذشته داشته است که اقبال مناسب مخاطبان به اینرویداد فرهنگی را نشان می دهد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای http://fair.saramad.ir مراجعه فرمایند.

ستادخبری روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۴:۰۵

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد.