اخبار

باز طراحی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستورکار دفتر نوسازی این وزارتخانه قرار گرفت

باز طراحی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستورکار دفتر نوسازی این وزارتخانه قرار گرفت
سرابی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، با اشاره به این مطلب که مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت متبوع به استناد مصوبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ شورای عالی فضای مجازی، برنامه تحول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقای نقش در فضای مجازی را تدوین کرده است افزود، یکی از اقدامات این برنامه متناسب سازی ساختار و نظام مدیریت این وزارتخانه است.

سرابی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری، با اشاره به این مطلب که مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت متبوع به استناد مصوبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ شورای عالی فضای مجازی،  برنامه تحول وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ارتقای نقش در فضای مجازی را تدوین کرده است افزود، یکی از اقدامات این برنامه متناسب سازی ساختار و نظام مدیریت این وزارتخانه است.

وی گفت براین اساس، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان اولین دستگاه دولتی تلاش دارد تشکیلات و نظام مدیریت خود را با تحولات فضای مجازی متناسب نماید. لذا رویدادی با عنوان ایده‌یابی «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نوین» طراحی شده و در آینده‌ی نزدیک اجرا خواهد شد

سرابی مدیر کل دفتر نوسازی ضمن اعلام این خبر، اهداف این رویداد را اینطور توصیف کرد: 1) شناخت بهتر از نقش‌های حاکمیتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در افق آینده، 2) شناسایی ایده‌های ناظر به الگوهای ارتباطی وزارتخانه با مردم و سایر دستگاه‌ها و نهادهای بین‌المللی و 3) کشف ایده‌ در طراحی الگوهای ساختاری آینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی کرد.

ایشان ادامه داد این رویداد با مشارکت تعدادی از مراکز نوآوری و کارآفرینی در حال برنامه‌ریزی است. در مرحله اول، چهار پیش‌رویداد ناظر به چهار گروه مخاطب شامل 1) اهالی فرهنگ و هنر، 2) نخبگان و اساتید و صاحب‌نظران، 3)فعالان فضای مجازی و مراکز نوآوری و 4)مدیران و کارمندان وزارتخانه برگزار خواهد شد و مرحله پایانی نیز با حضور برگزیدگان و منتخبان، به عنوان رویداد نهایی برگزار خواهد شد. طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده امید می‌رود رویداد پایانی در خردادماه 1399 برگزار شود.

۲۵ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۵۶
مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاداسلامی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید