اخبار

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را خنثی می کند

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی: وحدت مسلمانان نقشه دشمنان را خنثی می کند
دکتر حسین حاجی گفت: برخی سعی کردند تئوری وحدت مسلمانان را در غرب آسیا وجهان بیرنگ کنند و با شکست رو به رو کنند. اما با همه فراز و فرودها و آسیبها از انجایی که آرمان و تفکر حضرت امام(ره) و داده های انقلاب اسلامی که متاثر از متدها، الگوها، آداب و سنن الهی و ائمه اطهار بوده هرگز استکبار جهانی نتواسته اند شیرازه وحدت و انسجام مردم مسلمان ایران را که به رهبری امام خمینی(ره) و رهبری از ابتدای انقلاب تا کنون پیش رفته به استحاله بکشانند و یا آن را با چالش جدی مواجه کنند.

 

 

دکتر حسین حاجی گفت: رخی سعی کردند تئوری وحدت مسلمانان را در غرب آسیا وجهان بیرنگ کنند و با شکست رو به رو کنند.  اما با همه فراز و فرودها و آسیبها از انجایی که آرمان و تفکر حضرت امام(ره) و داده های انقلاب اسلامی که متاثر از متدها، الگوها، آداب و سنن الهی و ائمه اطهار بوده هرگز استکبار جهانی نتواسته اند شیرازه وحدت و انسجام مردم مسلمان ایران را که به رهبری امام خمینی(ره) و رهبری از ابتدای انقلاب تا کنون پیش رفته به استحاله بکشانند و یا آن را با چالش جدی مواجه کنند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با تبریک هفته وحدت و هفته بسیج، گفت: جای بسیار خوشبختی است که هفته بسیج با هفته وحدت متقارن شده است شاید یکی از فلسفه خلق بسیج فراخوان همه امت جهان اسلام به سوی اهداف و آرمان مشترک بوده که امام با اندیشه های سیاسی خودشان هم بسیج را بنا نهادند و هم هفته وحدت در سایه همین تئوری وحدت و گفتمان وحدت علی رغم بنا نهاده شد.

وی افزود:همین تفکر بوده که علی رغم همه دسیسه هایی که استکبار جهانی به سرکردگی امریکا و کمک های پادوهای آنها در منطقه مثل اسرائیل و  بخصوص در چند سال گذشته حکام مستبد سعودی در راستای تشتت و تفرق مسلمین با هزینه های میلیاردی اجام دادند، توانسته مقاومت کند و حتی به جهان اسلام صادر شود.

وی افزود: برخی سعی کردند تئوری وحدت مسلمانان را در غرب آسیا وجهان بیرنگ کنند و با شکست رو به رو کنند.  اما با همه فراز و فرودها و آسیبها از انجایی که آرمان و تفکر حضرت امام و داده های انقلاب اسلامی که متاثر از متدها، الگوها، آداب و سنن الهی و ائمه اطهار بوده هرگز استکبار جهانی نتواسته اند شیرازه وحدت و انسجام مردم مسلمان ایران را که به رهبری امام خمینی(ره) و رهبری از ابتدای انقلاب تا کنون پیش رفته به استحاله بکشانند و یا آن را با چالش جدی مواجه کنند.

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: یادم است حضرت امام(ره) بعد از جنگ گفتند ما داده های انقلاب اسلامی را به جهان صادر کردیم و آن روز شاید هضم این گفتار و پیام برای سیاسیون داخلی هم ثقیل و سنگین بود، اما چون افقهای دور مهندسی شده و مدیریت شده بود الان متوجه می شویم چقدر امام خمینی(ره) با بصیرت و آگاهی بودند و با پیش بینی عالمانه اتفاقات جهان را رصد می کردند.

 وی با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) رمز وحدت بود و اگر نبود نمی توانست داده ها و الگوهای رفتاری و گفتمان آزادی بخش خودش را به جهان منتقل کند، افزود: همین وحدت بود که به جهان پراکنده شد و مسلمانها و جوانان عرب منطقه از بذر افشانی انقلاب الگو گرفتند.

دکتر حاجی گفت: جبهه مقاومت حاصل وحدت بود هر چند دسیسه های استکبار بسیار بزرگ بوده اما معتقدم بزرگی و فجر انقلاب و گفتمان وحدت به مراتب بزرگتر و گرانسنگ تر و ثقیل تر و جامعه پسند تر است و به همین خاطر جبهه مخالف گفتمان وحدت و ایستادگی و پایمردی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی مغلوب این عرصه شده  تا اکنون نمونه های این وحدت را در یمن و عراق می بینید.

وی گفت: در فلسطین مشاهده می کنید که دشمنان با همه تجهیزات متوقف شدند و هرگز قادر نشدند که اراده مردم آزادی خواه جهان را که الگو گرفته از انقلاب بود به خاموشی بکشانند.

 

۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۳۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید