اخبار

ثبت نام «ناشرشو» همزمان با برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال

ثبت نام «ناشرشو» همزمان با برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال
کارشناس واحد موسسات فرهنگی دیجیتال مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: افرادی که به نشر محتوا در بسترهای دیجیتال علاقه مند هستند، می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال برای ثبت نام و اخذ مجوز، به غرفه «ناشرشو» در نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال مراجعه کنند.


به گزارش مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال،به گزارش مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، محدثه جوکار گفت: طرح «ناشرشو» سال گذشته نیز در ایام نمایشگاه رسانه های دیجیتال برگزار شد که در آن زمان بیش از 400 نفر توانستند ثبت نام کنند و وارد طرح شوند.پس از این ثبت نام اولیه بعد از اتمام نمایشگاه، پیگیری و اطلاع رسانی برای طی مراحل دیگر اعلام و نهایتا از این افراد عده ای که علاقه داشتند و مدارک را در موعد مقرر تکیمل کردند، توانستند مجوز نشر دیجیتال را کسب کنند.

وی افزود: این طرح غرفه ای را با حضور متخصصین در نمایشگاه رسانه های دیجیتال امسال دارا است که با قدرت بیشتری برای علاقهمندان به نشر دیجیتال خدمات ارائه می کند. بر همین اساس این مژده را می دهیم که علاقه مندان به فعالیت در حوزه نشر محتوا در فضای مجازی به صورت حقیقی و یا حقوقی می توانند در این غرفه حاضر شده و علاوه بر ثبت نام اولیه، مراحل بعدی برای کسب مجوز را با راهنمایی های لازم در همین غرفه طی نمایند. ازین رو متقاضیان می توانند با به همراه داشتن اسکن مدارک لازم در گوشی همراه یا فلش مموری، با همراهی کارشناسان منتخب در همین غرفه ، اقدام به بارگذاری مدارک و طی مراحل نمایند.

جوکار ادامه داد: بعد از ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز عبور توسط علاقه مندان، پنل توسط کارشناسان مرکز رسانه های دیجیتال بررسی و مراحل کسب مجوز طی خواهد شد که اگر مشکلی در مسیر وجود نداشته باشد بعد از اتمام نمایشگاه و پایان یافتن مراحل اداری، این افراد می توانند مجوز نشر دیجیتال خود را دریافت کنند.

وی افزود: هدف غرفه ناشرشو این است که افراد بیشتری را با حوزه نشر دیجیتال آشنا کند و آموزش لازم را به افرادی بدهد که برای تولید محتوا در این بخش آماده هستند اما نمی دانند چطور و از کجا باید شروع کنند.

 گفتنی است نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال دهم تا 14 آبان ماه در مصلای تهران برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام در این نمایشگاه میتوانند  به نشانی https://dmf.saramad.ir  مراجعه نمایند.

۲۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید