اخبار

فراخوان شرکت پایگاه‌های خبری در دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

فراخوان شرکت پایگاه‌های خبری در دوازدهمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال
دوازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال 10 تا 14 آبان ماه 1397 در ۹ بخش اصلی و ۷ پاویون با حضور ناشران دیجیتال داخلی، تولید کنندگان بازیهای رایانه‌ای، استارت آپها و کشورهای عضو سازمان اکو در مصلای تهران توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

بخش های اصلی نمایشگاه عبارتند از : 1-تلفن همراه 2-پایگاه‌های اینترنتی 3-محتوای دیجیتال 4-دانش دیجیتال 5-استارتاپها 6-بازی و هنرهای دیجیتال 7-کودک و فضای مجازی  8-بین الملل.

بخش پایگاه های اینترنتی نمایشگاه با همکاری معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

حمید ضیایی پرور مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه ها در این زمینه اعلام کرد: با هماهنگی انجام شده میان مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کلیه پایگاه های خبری و خبرگزارهای کشور که در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده و دارای مجوز فعالیت می باشند می توانند در بخش پایگاه های اینترنتی نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت کنند.

به گفته ضیایی پرور، شرکت کنندگان در این بخش، منوط به داشتن پروانه و مجوز فعالیت از معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، از تخفیف در ثبت نام غرفه برخوردار می شوند.

گفتنی است نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال دهم تا 14 آبان ماه در مصلای تهران برگزار می شود. علاقه مندان جهت ثبت نام در این نمایشگاه میتوانند به نشانی اینترنتی dmf.saramad.ir مراجعه نمایند.

۱۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید