اخبار

دکتر موسویان: صاحبان غرفه های برتر نمایشگاه رسانه های دیجیتال تجلیل می شوند

دکتر موسویان: صاحبان غرفه های برتر نمایشگاه رسانه های دیجیتال تجلیل می شوند
رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گفت: امسال و بعد از برگزاری نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال از غرفه های فعال و برتر در زمینه جذب مخاطب به صورت ویژه تجلیل می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دکتر سید مرتضی موسویان؛ رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در نشست هماهنگی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: تدبیری اتخاذ شده است که از غرفه هایی که بر اساس استانداردهای بین المللی، محصولات خود را ارائه کرده و مخاطبان بیشتری داشته و نظر سرمایه گذاران بخش خصوصی را به خود جلب کنند به صورت ویژه تجلیل به عمل آید.

وی افزود: پیشنهاد میکنم افراد و شرکتهای برگزیده ضمن دریافت لوح تقدیر از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشمول بازگشت هزینه غرفه و دریافت جایزه نقدی شوند.

موسویان با اشاره به اینکه نقشه نمایشگاه و حاضران آن تا نیمه مهر ماه آماده می شود، خاطرنشان کرد:  از افراد برتر و غرفه های برتر  در مراسم اختتامیه نمایشگاه تجلیل خواهد شد.

گفتنی است دوازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با شعار «محتوای دیجیتال پیشران اقتصاد توسعه دیجیتال»از نهم تا ۱۵ آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

۶ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید