اخبار

نرم افزار آوا و نوا در کشورهای فارسی زبان انتشار می یابد

نرم افزار آوا و نوا در کشورهای فارسی زبان انتشار می یابد
جلسه تصمیم گیری جهت انتشار نرم افزار آوا و نوا در کشورهای همسایه و فارسی زبان دوشنبه 28 تیرماه در محل ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
 
 
 
به گزارش روابط عمومی مرکزفناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال نشستی با حضور سیدمرتضی موسویان؛ رییس مرکزفناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال ، مهدی افراسیابی؛ مدیرشبکه ملی فرهنگ، علی محمد سأبقى؛ مدیر کل فرهنگی اسیا و اقیانوسیه سازمان فرهنگ و ارتباطات، ابراهیم خدایار؛ رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در تاجیکستان ، حمید نجفی؛ رئیس هیئت مدیره مجتمع سهروردی و محمد رضا کاوه؛ مدیر روابط عمومی مرکز رسانه های دیجیتال تشکیل و در مورد چگونگی عرضه نرم افزار آوا و نوا در کشورهای فارسی زبان و همسایه تصمیم گیری شد.

در این جلسه مقرر شد با حمایت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در تاجیکستان ، نرم افزار آوا و نوا در سطح وسیعی از کشور تاجیکستان منتشر و برای جلب مخاطبین تاجیک در این نرم افزار از موسیقی و ادبیات بومی آن کشور استفاده شود.

همچنین برای گسترش همکاریهای بین دو کشور زمینه کاری تیم این نرم افزار با برخی از مراکز فرهنگی تاجیکستان فراهم می شود.

در پایان مقرر شد با توجه به شرایط منطقه و ضرورت حضور فرهنگی موثر جمهوری اسلامی إیران، به کمک وزارت امور خارجه و سازمان فرهنگ و ارتباطات، اسلامی نرم افزار آوا و نوا در سطح وسیعی از کشورهای همسایه و فارسی زبان عرضه شود.
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید