اخبار

اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویانمایی برگزار شد

اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویانمایی برگزار شد
اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویانمایی با حضور سید محمدرضا موالی زاده، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و سید مرتضی موسویان؛ رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و دیگر کارشناسان حوزه انیمیشن و پویا نمایی در محل سازمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
         


 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، رئیس مرکز  رسانه های دیجیتال در ابتدای جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویا نمایی  گفت: فعالیت در خصوص این جشنواره چند ماهی در مرکز آغاز شده است و نشست هایی نیز در این رابطه با سازمان سینمایی داشته ایم. تاکنون جشنواره ها در شکل سنتی آن برگزار  و آثار ارسالی به جشنواره ها تنها توسط داوران ارزیابی می شد که با تلاش های انجام شده، جشنواره ها در سال 95 شکل جدیدی به خود می گیرد و عموم مردم به عرصه داوری وارد می شوند.

در ادامه این جلسه، سید محمدرضا موالی زاده، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با اشاره به قانون ظروف مرتبط، تقویت سطح فرهنگ جامعه را اثرگذار بر دیگر بخش های جامعه دانست و گفت: اگر بتوانیم در صنعت انیمیشن محتواهایی قوی و متناسب با فرهنگ اسلامی_ایرانی تولید کنیم، قطعا تحول اساسی در کشور ایجاد خواهد شد و به مرور شاهد تحول و پیشرفت در دیگر حوزه های کشور از جمله اقتصادی اجتماعی خواهیم بود.

 مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی گفتشاید در نگاه اول به نظر آید پویانمایی خاص گروه سنی کودک و نوجوان است در حالیکه می توان پیامهایی را در قالب این صنعت به تمام نسل ها انتقال داد و به تقویت فرهنگ عمومی کمک کرد.

اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویانمایی صبح امروز در ساختمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

 

   

 

اولین جلسه شورای سیاست گذاری جشنواره پویانمایی

 

۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۴:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید