اخبار

پنل ربات مدیریت تجاری کانال های تلگرام طراحی شد

پنل ربات مدیریت تجاری کانال های تلگرام طراحی شد
مدیر مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع) از طراحی و رونمایی پنل ربات «سامان» مدیریت تجاری کانال های تلگرام خبر داد.
 
      
 
 
به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به نقل از روابط عمومی مجتمع فرهنگ دیجیتال امام رضا(ع) ،  محمدرضا اسماعیل زاده؛ مدیر مجتمع استانی فرهنگی دیجیتال امام رضا(ع)، مهمترین ویژگی این پنل را پشتیبان گیری این ربات از اطلاعات کانال خواند و گفت: اگرچه تلگرام نسبت به شبکه های احتماعی دیگر از امنیت بالاتری برخوردار است، اما همواره خطر فیلتر شدن یا کوچ کاربران به شبکه اجتماعی دیگر و ... وجود دارد، لذا ربات سامان می تواند اطلاعات را در دیتابیس خود ذخیره نماید وback up لازم را از محتوای تولید شده تهیه نماید.
وی افزود: با استفاده از مزایای این پنل، محتوای دیجیتال تولید شده در صورت در دسترس نبودن تلگرام از بین نمی رود و امکان استفاده از این محتوا در بسترهای غیر از تلگرام همواره وجود دارد.
اسماعیل زاده عنوان کرد: امکان زمانبندی برای ارسال پیام ها در کانال، امکان ارسال پیام به طور همزمان در چند کانال و بازنشر آن در گروه ها و یا برای کاربران دلخواه به صورت نامحدود و امکان پذیر شدن تبادل اطلاعات با کاربران در صفحه ربات از دیگر ویژگی های پنل سامان به شمار می آید.
وی افزود: پنل سامان به کاربر این امکان را می دهد که برای بروزرسانی کانال خود از یک درگاه و ربات استفاده کند که کار بارگزاری، بازنشر و پشتیبان گیری از کانال را در یک مرحله انجام دهد.
شایان ذکر است علاقمندان برای استفاده ازین پنل می توانند به سایت اینترنتی www.kh-digital مراجعه کنند.
۸ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید