اخبار

انجمن حجتیه را به کمک نرم افزار خشت کج بشناسید

انجمن حجتیه را به کمک نرم افزار خشت کج بشناسید
موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان، نرم‌افزار خشت کج که در رابطه با انجمن منحرف حجتیه است را تولید و روانه بازار کرد. این نرم افزار در اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال نشان تقدیر را دریافت کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، موسسه فرهنگی نرم‌افزاری آرمان هم زمان با سالروز صدور منشور روحانیت نرم‌افزار خشت کج را تولید و روانه بازار کرد.

این نرم‌افزار که دایره المعارفی در زمینه انجمن منحرف حجتیه است به عناوینی چون تاریخچه شکل گیری انجمن حجتیه، بعد تشکیلاتی انجمن حجتیه، انجمن حجتیه و نهضت امام خمینی (ره)، انجمن حجتیه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آسیب شناسی ابعاد فکری و اعتقادی انجمن حجتیه، راهبردها و راهکارهای مبارزاتی با انجمن حجتیه و انتظار در نگاه انجمن حجتیه می پردازد.

 این نرم‌افزار که در قالبی زیبا طراحی و تدوین شده قابل استفاده برای پژوهشگران حوزه علمیه و دانشگاه و عموم مخاطبان را دارد و تهیه آن از زمان پژوهش تا تولید و اخذ مجوز پخش حدود دو سال به طول انجامیده است.

گفتنی است نرم افزار خشت کج در دومین همایش ملی تحجر و اسلام آمریکایی رونمایی شد. علاقه مندان می توانند برای خرید این نرم افزار به سایت موسسه فرهنگی نرم افزاری آرمان مراجعه کنند.

 

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹

نظرات بینندگان

ح.پژوهش
۱۳۹۷/۰۹/۰۳
0
1
3

از وزارت ارشاد بعید است نرم افزار یک شرکت خصوصى که پر از اتهام بى اساس به یک گروه مذهبى است را تبلیغ کند این انجمن در زمان خودش مورد قبول همه مراجع عظام از جمله امام بوده و دو تاییدیه از ایشان دارد بعد هم که سال ٦٢ تعطیل شدند یک گروه و جناح سیاسی در این
سی و و پنج سال از طریق فحش به حجتیه ارتزاق کرده و مى کند.وزارت ارشاد نباید بلندگوى یک جناح شود