اخبار

برگزاری چهارمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی

برگزاری چهارمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی
دبیرخانه چهارمین دوره جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی امسال برای اولین بار به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجتمع دیجیتال کاسپین قزوین واگذار می شود.

 به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، در نشستی که روز شنبه 28 فروردین ماه، با حضور اعضای چهارمین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار شد، دبیرخانه این جشنواره برای اولین بار به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مجتمع دیجیتال کاسپین قزوین واگذار شد.

در این جلسه، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از اعلام آمادگی مرکز برای در اختیار قرار دادن زیر ساخت های فنی جشنواره، سامانه داوری و سایر امکانات مورد نیاز به استان قزوین خبر داد.

همچنین قرار شد در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره، بنیاد ملی بازیهای رایانه ای اقدام به برگزاری کارگاه ها و نشست های تخصصی به منظور حمایت از تولیدکنندگان بازیهای رایانه ای، ایرانی _ مذهبی نماید.

رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در ادامه این نشست گفت: فضای مجازی یکی از عرصه های جنگ نرم است و برای حضور موثر در این فضا، باید اطلاعات و محتوایی تولید شود که دیده شده و جریان سازی کند.

وی مهمترین هدف از برگزاری این جشنواره را لزوم انتشار محتوای تولید شده جشنواره ها  در فضای مجازی برای استفاده عموم مردم دانست و از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره به لزوم تعیین محتوای مناسب به منظور تولید آثار فاخر فرهنگی با موضوعات معارف رضوی نام یرد.

این جشنواره در تمامی بخش های رسانه های دجیتال اعم از بازی های رایانه ای، نرم افزارهای رسانه ای، نرم افزارهای تلفن همراه، پایگاه های اینترنتی و هنر دیجیتال برگزار می گردد.

تاریخ برگزاری این جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید