اخبار

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران
چهارمین کنفرانس وب و موبایل ایران همزمان با برگزاری اختتامیه هشتمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران توسط انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی و کنسرسیوم کسب و کار اینترنتی با همکاری سازمان ها و مراکز دولتی و خصوصی در سوم اسفند ماه سال جاری در کتابخانه ملی برگزار می گردد.

 

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، جشنواره وب و موبایل ایران، با مجوز و مشارکت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، همه ساله در بهمن ماه با هدف انتخاب برترین های کشور در این حوزه، برگزار می گردد.

این جشنواره با سه بخش اصلی وب، اپلیکیشن‌های موبایل و انجمن صنفی کسب‌وکار اینترنتی به کار خود ادامه می دهد و انتخاب برترین ها را در دو بخش "داوران" و "مردمی" خواهد داشت.

در این دوره از جشنواره ۱۵ هزار و ۹۰۰ نفر در بخش وب سایت و سه هزار و ۴۰۰ نفر نیز در بخش اپلیکیشن‌های موبایلی شرکت کرده‌اند و رقابت‌ها بر سر ۷۳ تندیس است.

داوری این جشنواره در سال‌های گذشته و در دوره‌های اول در حدود ۱۷نفر بوده‌است اما در این دوره تمام مدیران وب‌سایت‌های شرکت کننده می‌توانند به عنوان داور به سایت‌های دیگر و یا سایت خود رای بدهند. سایت‌ها در گروه‌های مختلف تقسیم شده‌اند و با این رای ها در هر گروه 5 سایت را کاندید می‌کنند، در نهایت از هر گروه یک سایت انتخاب می‌شود و جایزه دریافت می‌کند.

مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران در سوم اسفند ماه سال جاری از ساعت 8 صبح  در کتابخانه ملی برگزار می گردد.

۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید