اخبار

اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی برگزار می شود

اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی برگزار می شود
اولین کنفرانس تبلیغاتی دیجیتالی با هدف توسعه دانش حرفه ای و کاربردی در حوزه طراحی و اجرای کمپین‌های دیجیتالی هدفمند برگزار می شود.

  

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، اولین کنفرانس تخصصی تبلیغات دیجیتالی در 27 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد. این کنفرانس که با هدف توسعه دانش حرفه ای و کاربردی در حوزه طراحی و اجرای کمپین های دیجیتالی هدفمند برگزار می شود، تاکید ویژه ای بر توسعه تبلیغات دیجیتالی هدفمند به منظور پوشش دهی به اهداف تبلیغات شرکت‌ها و نیز ایجاد بالاترین سطح دسترسی و اعتبار در بازار هدف شرکتها دارد تا بتواند با افزایش اثربخشی کمپین های تبلیغاتی، بهترین نتایج را برای آنها ایجاد نماید.

این کنفرانس که با مجوز و حمایت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، سازمان فناوری اطلاعات ایران و سایر سازمان‌ها و نهادهای حامی برگزار می شود، سعی دارد با انتقال دانش تخصصی و کاربردی ازطریق سخنرانی اساتید، مشاوران و مدیران متخصص حوزه تبلیغات و دیجیتال و نیز ارائه تجربیات و نتایج کمپین های موفق دیجیتالی زمینه توسعه دیجیتالی کسب و کارها را فراهم کند.

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید