اخبار

طرح شبکه منسجم تولید محتوا بومی

طرح شبکه منسجم تولید محتوا بومی
به منظور افزایش دانش تخصصی متقاضیان و ناشران نوپای حوزه دیجیتال، حمایت از رشد فرهنگی و روحیه کارآفرینی و انتقال تجربیات این حوزه، فراخوان عمومی تولید محتوای بومی توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال داده می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، یکی از ابعاد پیشرفت و توسعه فرهنگی جامعه، تولید محتوای بومی است. دربند 8 مهندسی فرهنگی کشور آمده است: « سیاستگذاری و برنامه ریزی به منظور فراهم سازی زمینه کارآفرینی، اشتغال پویا و رونق اقتصادی بخش فرهنگی کشور از وظایف اصلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و یکی از  ماموریت های راهبردی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است.

برای یک جهش بلند در زمینه تولید محتوای بومی و به دنبال آن رونق اقتصادی بخش فرهنگی، نیازمند یک برنامه ریزی دقیق و ایجاد رشد حداقل پنج برابری تولید محتوا هستیم. به همین دلیلمرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از تمامی شرکت های نوپا دعوت می کند تا در این طرح بزرگ شرکت کنند.

در گام نخست این فراخوان عمومی، از دارندگان نرم افزارهای محتوا ساز دعوت می شود تا با حمایت و مشارکت این مرکز، محتواساز خود را برای دیگر ناشران آموزش دهند.

فرم پیشنهاد  (proposal توسط متقاضیان فعال در حوزه نشر دیجیتال تهیه شود. در این فرم باید مشخصات و سوابق شرکت، ویژگی‌های نرم افزار محتوا ساز، نوع مشارکت با مرکز و مدل تجاری همکاری با ناشران و واحدهای فرهنگی دیجیتال نوپا تکمیل گردد و به نشانی hemayat@farhang.gov.ir  ارسال شود. 

برای کسب اطلاع بیشتر می‌توان با شماره 88846960-64  داخلی 103 گروه نشر دیجیتال مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال تماس گرفته شود.

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۳۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید