اخبار

دومین دوره بین المللی بازی 48 ساعته در تبریز برگزار می شود

دومین دوره بین المللی بازی 48 ساعته در تبریز برگزار می شود
این رویداد به صورت همزمان در 93 کشور با بیش از 40000 شرکت کننده برگزار خواهد شد، در کشور ما نیز این بازی در نهم بهمن ماه راس ساعت 14 روز جمعه در تبریز آغاز می شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، این بازی بین المللی در کشور ما در 9 الی 11 بهمن ماه در تبریز راس ساعت 16:00 روز جمعه (نهم بهمن ماه 94) آغاز می شود به همین دلیل لازم است علاقمندان به شرکت در این بازی، نیم ساعت قبل از شروع رویداد در محل برگزاری حاضر باشند.

نرم افزار های متداول جهت تولید بازی بر روی رایانه های محل برگزاری نصب شده است اما به علت محدود بودن تعداد سیستم های کامپیوتری از شرکت کنندگان تقاضا می شود در صورت دسترسی داشتن به رایانه قابل حمل، سیستم و نرم افزار مورد نیاز را همراه خود داشته باشند.

 این رویداد به صورت همزمان در 93 کشور با بیش از 40000 شرکت کننده برگزار خواهد شد، در کشور ما نیز این بازی در نهم بهمن  ماه راس ساعت 14 روز جمعه در تبریز آغاز می شود.

بازی در شهر تبریز به آدرس بلوار 29 بهمن، مجتمع فرهنگی هنری تبریز ، طبقه همکف، مجتمع فرهنگی دیجیتال 29 بهمن، موسسه فرهنگی دیجیتال سیما رسانه شهر  برگزار می شود.

دومین دوره بین المللی بازی 48 ساعته

۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۴:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید