اخبار

برگزیدگان گیلانی مسابقات ملی جام دیجیتال خلیج فارس تجلیل شدند

برگزیدگان گیلانی مسابقات ملی جام دیجیتال خلیج فارس تجلیل شدند
برگزیدگان گیلانی دومین دوره مسابقات ملی بازی های رایانه ای جام خلیج فارس در رشت تجلیل شدند.

  


 

 دومین دوره مسابقات بازی های رایانه ای جام خلیج فارس از ٤ لغایت ٩ آذر ٩٤ با حضور بیش از ٤٥٠ بازیکن برگزیده از کل کشور در تهران برگزار شد.

در پایان این مسابقات و با معرفی نفرات برتر، ٥ نفر از برگزیدگان کشوری از گیلان بودند که چهارشنبه ١٦ دی ماه طی مراسمی در دفتر مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از این افراد تقدیر و جوایزشان به آنان اهدا شد.


آیین تجلیل از برگزیدگان گیلانی دومین دوره مسابقات ملی بازی های رایانه ای جام خلیج فارس 2  

 

فیروز فاضلی در این مراسم با بیان اینکه باید از کوچکترین فرصت ها بیشترین بهره ها را ببریم، اظهار کرد: خوشحالم که این مقام ها کسب شده و امیدوارم این موفقیت ها تکرار شود و درسال های آینده به آن تنوع ببخشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه ارتباط خوبی بین این اداره کل و بخش دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برقرار است، افزود: از این ارتباط می شود کمک گرفت تا موفقیت ها را افزایش دهیم.

وی با اشاره به روند رو به رشد استفاده از کتاب های صوتی، الکترونیک و... برای مطالعه، اذعان کرد: تکنولوزی نوین باعث شده تا بتوانیم از زمان های کوتاه بهره بیشتری ببریم.

این مسوول اضافه کرد: باید روی این تفکر کار شود که بازیکنان در بازی های رایانه ای نیز هنرمند هستند، چرا که در حین کار و بازی باید یک سری اصول ریاضی و حرکتی را با دقت رعایت کنند؛ همانند هنرمندان در لحظات اجرای فعالیت هنری.

در پایان این مراسم از سید فتاح پروانه (نفر دوم بخش فیفا ١٥ کنسول) با اهدای لوح تقدیر و جایزه ١٩ میلیون و پانصد هزار ریالی و امیر بازغی (نفر دوم بخش گلدن کاپ) با اهدای لوح تقدیر و جایزه ١٠ میلیون و پانصد هزار ریالی دومین دوره مسابقات ملی بازی های رایانه ای جام خلیج فارس تقدیر شد.

همچنین از منصور برنگی (نفر چهارم بخش فیفا ١٥ پی سی)، آرمین پرهنر (نفر پنجم بخش پی اس ١٥ پی سی) و حسین فرد (نفر ششم بخش پی اس ١٥ پی سی) نیز با اهدای لوح تقدیر و جایزه ٥ میلیون و پانصد هزار ریالی برای هر کدام تقدیر به عمل آمد.


آیین تجلیل از برگزیدگان گیلانی دومین دوره مسابقات ملی بازی های رایانه ای جام خلیج فارس 13 

 

شایان ذکر است؛ دانیال سمیعی، میثم شایگان، رضا پژومان و حماد مقدسی از دست اندرکاران مجتمع فرهنگی دیجیتال خاتم‌الانبیا (ص) رشت که در برگزاری مرحله استانی دومین دوره مسابقات ملی جام دیجیتال خلیج فارس در بازی‌سرای مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا (ص) این شهر فعالیت داشتند نیز در این مراسم از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان تقدیر شدند.

شایان ذکر است؛ این جام تنها مسابقات بازی‌های رایانه‌ای است که در ایران به صورت سراسری برگزار می‌شود و متولیان برگزاری این جام، شبکه ملی فرهنگ، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای هستند.


ومین دوره مسابقات ملی بازی های رایانه ای جام خلیج فارس

 

 

۱۹ دی ۱۳۹۴ ۰۸:۵۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید