اخبار

ثبت نام دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هرمزگان آغاز شد

ثبت نام دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال هرمزگان آغاز شد
دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از تاریخ 10 تا 16 بهمن ماه برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال همزمان با سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از تاریخ 10 تا 16 بهمن ماه 94 برگزار می شود.

در این نمایشگاه تولید کنندگان، آخرین محصولات و آثار تولیدی خود را در بخشهای اصلی نرم‌افزارهای ‌چند رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، پایگاه‌های ‌اینترنتی و بازی‌های رایانه‌ای به نمایش خواهند داد.

شورای برگزاری نمایشگاه رسانه های دیجیتال از ارائه تسهیلات ویژه به ناشرانی خبر داد که در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال خراسان رضوی ثبت نام کرده اند. ارایه تسهیلاتی همچون هزینه ایاب و ذهاب به منظور حضور با کیفیت ناشران در هر دو نمایشگاه پیش بینی شده است.

همچنین هزینه غرفه به‌صورت رایگان و پرداخت 50 درصد از هزینه محل اقامت تعیین شده از سوی برگزار کننده از یک روز قبل از شروع به کار نمایشگاه تا روز پایانی به ازای هر غرفه یک نفر از دیگرتسهیلات در نظر گرفته شده برای غرفه داران است.

کلیه ناشران از تاریخ 17 تا 21 دی ماه ۱۳۹۴ مهلت دارند برای حضور در نمایشگاه از طریق پایگاه اینترنتی login.saramad.ir  ، مراجعه و ثبت نام نمایند. با توجه به محدودیت فضای نمایشگاه، ﺍوﻟﻮﯾﺖ وﺍﮔﺬﺍری ﻏﺮﻓﻪ ﺑﺎ ﻧﺎﺷﺮﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ زودتر مراحل ثبت نام را تکمیل کرده باشند.

دومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال هرمزگان  از 10 تا 16 بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

۱۶ دی ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید