تیتر جدیدترین اخبار

اپلیکیشن "عکس نوشته ساز" که بیش از 500 هزار بار تا کنون دانلود شده با شماره شامد5360-5-63-689777-2-1 از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفته و از کافه بازار به طور رایگان قابل دانلود است."عکس نوشته ساز" برنامه ای است برای ایجاد متن بر روی عکس با امکانات فوق العاده. از امکاناتی که این برنامه در اختیار علاقه مندان قرار می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۹:۳۶
[ تعداد بازدید : ۱۶۴ ]
کتابی که فقط در عرض هشت سال بیش از پانصد بار در کشور ترکیه تجدید چاپ شده است چگونه کتابی می تواند باشد؟ ملت عشق نوشته ی الیاف شافاک که رکورد پر فروش ترین رمان تاریخ ترکیه را به دست آورده است در کشورهای دیگر نیز با اقبال پر شوری مواجه شده است. داستان درباره ی زنی است که رابطه ی خوبی با خانواده اش ندارد و زندگی اش در حال فروپاشی می باشد. او در ادامه به عنوان ویراستار باید گزارشی درباره ی کتابی که به او داده اند بنویسد
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۹:۳۱
[ تعداد بازدید : ۲۰۵ ]
پیشتاز بازار فیس بوک اولین شبکه اجتماعی بود که ازمرز 1 میلیارد حساب کاربری ثبت شده عبور کرد و در حال حاضر تقریباً 5/2 میلیارد کاربر فعال در هر ماه دارد در حالیکه ششمین برنامه، اشتراک گذاری عکس (اینستاگرام) دارای 1 میلیارد اکانت فعال ماهانه بود.
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۹:۰۷
[ تعداد بازدید : ۷۷ ]
موسم حج که همواره موسم احساس عزّت و عظمت و شکفتگی جهان اسلام بود، امسال دستخوش اندوه و حسرت مؤمنان و مبتلا به احساس فراق و ناکامی مشتاقان است. دلها از غربت کعبه احساس غربت میکند و لبّیکِ جداماندگان با اشک و آه در هم می‌آمیزد. این محرومیّت، کوته‌مدّت است و بحول و قوّه‌ی الهی دیر نخواهد پایید، لکن درس آن، که قدردانستن نعمت بزرگ حج است، باید ماندگار شود و ما را از غفلت برهاند. رمز عظمت و قدرت امّت اسلام در جمع فراگیر و متنوّع مؤمنان در حریم کعبه و حرم پیامبر (صلّی الله علیه و آله) و ائمّه‌ی بقیع (علیهم‌السّلام) را امسال باید بیش از همیشه حس کنیم و در آن بیندیشیم.
۰۹ اَمرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
[ تعداد بازدید : ۱۲۶ ]
محمد صادق افراسیابی معاون مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز تولید نخستین سریال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع سواد رسانه ای و فضای مجازی به نام « چای نت» با همکاری معاونت فضای مجازی سازمان صدا و سیما به تهیه کنندگی امیرحسین طالبی کاشانی و کارگردانی آرش تیمور نژاد خبر داد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
[ تعداد بازدید : ۵۷۷ ]